MOVE

6712,00
MOVE ir minimālistiska, eleganta un funkcionāla biroja mēbeļu sistēma mūsdienu uzņēmuma vadītājam. Tas palīdz atrasties kustībā un būt aktīvam pat pie darba galda. Turpiniet kustēties, palieciet vesels un produktīvs. Augstākās kvalitātes produkts, kas izceļas ar bezkompromisa meistarības un izcilības standartiem. Liektas koka virsmas tiek veidotas, izmantojot tradicionālās ražošanas metodes un ievērojot augstākos kvalitātes standartus.

Galdā ir iebūvēts 110-230V maiņstrāvas bloks. Slēptajiem vadiem var piekļūt, atverot elegantu, minimālistisku vāku. MOVE mēbeļu sistēma ietver arī uzglabāšanas risinājumus, lai jūsu biroja priekšmeti un personīgās mantas būtu pie rokas. Galda skapja atvilktnes ar speciāliem ieliktņiem nodrošinās labi organizētu darba vietu. Augstumu var noregulēt no 740 mm līdz 1300 mm, lai rakstāmgaldu varētu viegli pielāgot personiskajām vajadzībām.

Vēl viena atšķirīga MOVE mēbeļu iezīme ir tās smalki izstrādāts un minimālistisks dizains. Tīras, elegantas līnijas, vienmērīgas pārejas un smalkas materiālu kombinācijas garantē spēcīgu vizuālu efektu jebkurā birojā. HPL Fenix apdare, dabīgā ozola, oša vai valrieksta finierējums un pulētas nerūsējošā tērauda virsmas veido harmonisku veselumu un rada izsmalcinātas greznības sajūtu.

5 gadu GARANTIJA!
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes veids
Payment method